Menü
Sepet 0

AVİZE KÜPELER

Deniz Cikis tarafından tarihinde

Bazen özel bir dokunuşa ihtiyacınız vardır: avizeleri andıran sallantılı küpeler, gelinlerin karşısına çıkan sınırsız aksesuar seçeneği arasında en büyüleyici olanlardan biri. Aynı zamanda bir Hollywood favorisi olan avize küpeler, ihtişam dozunu yüksek tutarken görünüme doğal, bohem ve çabasız bir dokunuş da ekliyor. Ünlü gelinler de avize küpe trendine kayıtsız kalmıyor. Kate Hudson ve Kate Beckinsale, bu güçlü aksesuardan yararlanan ünlüler arasında.

Özellikle gelinliğinizin işlemeli, dantelli veya boncuk detaylı bir yakası varsa parıldayan sallantılı bir küpe tercih etmenizi öneriyoruz, bu detay görünümünüzü dengeleyecek ve kolye takmanın yaratacağı karmaşayı ortadan kaldıracaktır. 

     

Gelin küpesi olarak tercih edeceğiniz avize küpelerin her saçla muhteşem durması da cabası! Avize küpelerle açık veya yarı toplu saç modellerine aralardan gözüken hafif bir parıltı ekleyebilir veya toplu saçlarınızla kullanarak gelin küpesini kıyafetinizin vurucu öğesi haline getirebilirsiniz.

 

Bu gelin küpesi stilinin Elsa & Bambi’nin de gözdesi olduğunu anlamak hiç de zor değil, zira konuda opsiyonlarımız oldukça fazla! Eğer düğün gününüzde kulaklarınızı sallantılı küpelerle süslemeye karar verdiyseniz size tavsiyelerimiz zarif Saskia, başdöndürücü Zoé, neşe dolu Imogen ve pırıltılı Lenora.

 

Öne Çıkanlar:

Saskia Küpe                     Zoé Küpe                         Imogen Küpe               

       

Lenora Küpe


Yazıyı paylaşın← Önceki Yazılar Sonraki Yazılar →