Menü
Sepet 0

Liv Tyler: Stili ve Gelinlik Modelleri

Deniz Cikis tarafından tarihinde

Bugün Yüzüklerin Efendisi’nin Arwen’ı rolünde tanıdığımız, son zamanlarda HBO’nun ses getiren dizisi The Leftovers’da izlediğimiz Liv Tyler’ın stiline göz atıyoruz. Ülkemizde de çok sevilen oyuncunun, rock yıldızı bir baba (Aerosmith’in solisti Steven Tyler) ve zamanında playboy kapak kızı da olmuş model bir annenin (Bebe Buell) kızından beklenmeyecek kadar rafine ve zarif bir tarzı var. 

Genellikle sade kalıpları tercih eden Tyler, görünümünü yer yer asyatik çiçek desenleri, kuştüyü, dantel ve taş işleme gibi feminen öğeler ve vintage detaylarla hareketlendiriyor. Aktrisin gardırobunda sıkça kullandığı siyahın yanında pembe, pudra rengi, nude ve şeftali öne çıkıyor, öyle ki 2005’te düzenlenen bir törenle Liv Tyler adı verilen uçuk pembe bir gül cinsi bile var! Aksesuar departmanında en çok dikkati çeken ise avize küpelere olan sevgisi oluyor.

İlk eşi müzisyen Royston Langdon’la ilk olarak Bahamalar'da davetlisi olmayan özel bir nikah ve ardından New York'ta resepsiyonla 2003’te hayatını birleştiren Tyler, törenlerden ilkinde çiçekli tacıyla dikkat çekmiş, ikincisinde ise tercihini Jane Austen'vari zarif bir gelinlik ve vazgeçemediği sallantılı küpelerden yana kullanmıştı. Çift, bir çocuk ve 6 yılın ardından 2009 yılında yollarını ayırdıklarını açıkladı.

  

Şubat ayında erkek arkadaşı David Gardner’dan olan ikinci bebeğini dünyaya getiren güzeller güzeli oyuncuyu birkaç aydır sürekli parmağında nişan yüzüğüyle gördüğümüz düşünüldüğünde düğün için gün saymaya başlamamız mantıklı gözüküyor! 

 

 

Bakalım Liv Tyler için Elsa & Bambi koleksiyonundan seçtiğimiz gelin aksesuarlarının benzerlerini büyük günde üzerinde görebilecek miyiz?

Liv Topuz Tokası                   Imogen Küpe                                      

liv topuz tokası yan toka       imogen gelin küpe     

Anja Bolero                            Elsa Taç

anja gelin bolero        elsa gelin tacı

Lady Mae Kuş Tüyü Bolero     Zoé Küpe

lady mae gerçek kuş tüyü bolero        


Yazıyı paylaşın← Önceki Yazılar Sonraki Yazılar →