Menü
Sepet 0

PUDRA & ŞEFTALİ

Deniz Cikis tarafından tarihinde

Şeftali ve pudra tonlarının Elsa & Bambi'nin marka renkleri olması tesadüf değil! Bize kır çiçekleri, olgun şeftaliler, kızaran yanaklar, gün batımı gibi çok sevdiğimiz bir sürü şeyi çağrıştıran; hem birbirine, hem de düğünlere çok yakıştırdığımız bu iki masum rengi düğününe dahil etmek isteyen gelinlerimize özel bir dosya hazırladık.

Bu romantik tonlarda bir gelinlik seçerek masal kahramanı gibi görünmeye ne dersiniz? Böylesine cesur bir hareket düğün günü görünümünüzü unutulmaz kılacak. Ünlü aktris Keira Knightley de Chanel tasarımı midi boy kabarık gelinliğiyle bu yolu seçenlerden.

   

 

 

Bir diğer yol da pudra ve şeftaliye dekorasyon ve masa düzenlemelerinde yer vermek. Ufak birkaç ipucu: adaçayı ve turkuaz gibi mavi-yeşil arası tonlar pudra ve şeftaliyle çok hoş bir kontrast oluşturuyor, altın tonları ise gösterişli ışıltılar ekliyor.

 

 

Taze şeftali püresi ve şampanyayla yapılan Peach Bellini gibi içecekler, düğün temanıza uygun renkleri seçerek özel yaptırabileceğiniz makaronlar, pasta süslemesinde kullanılabilecek çiçeklerle düğün menünüze şeftali tonlu nefis detaylar eklemeniz de olası.

 

 

Eğer yakın arkadaşlarınız düğününüzde nedime olacaksa nedime elbiseleri için pudra ve şeftali tonlarını mutlaka akılda bulundurun deriz. Hem bu tonların her cilt tonuna yakışması, hem de verdiği romantik etkiyle garantili bir tercih olacaktır. Bu arada damat ve erkek davetliler de boş durmasın lütfen; yaka çiçeği detayıyla tema renklerinize uyum sağlayabilirler!

 

Gelelim Elsa & Bambi'nin tutkusu olan aksesuar konusuna. Eğer gelinliğinizde pudra ve şeftali kullanmak biraz fazla iddiali bir hareketse; son yıllarda Hollywood'un da favorisi olan bu güzel renkleri ayakkabı, takı, ve saç aksesuarı gibi detaylarda kullanmaya ne dersiniz? Unutmayın, koleksiyonumuz bu konuda epey fazla opsiyon barındırıyor.

 

 

 

 Gelin çiçeklerinden bahsetmeden olmaz! Aklınızda bulunsun, erengül ve şakayık; pudra ve şeftalinin en güzel tonlarını barındıran çiçekler. Son yıllarda gelin buketlerine epey moda olan succulent ve adaçayı yaprağı detayları bu tonları çok güzel tamamlayacak müthiş birer seçenek.

 

 

 

Vintage etkili bu iki güzel renge Elsa & Bambi de gelin aksesuarları koleksiyonunda bol bol yer veriyor. Sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atmaya ne dersiniz?

 Liv Topuz Tokası            Lady Mae Kuştüyü Bolero

   

Vera Küpe                      Natalie Ayakkabı Tokası

 

 


Yazıyı paylaşın← Önceki Yazılar Sonraki Yazılar →