Menü
Sepet 0

Ciara & Russel Wilson Düğün Fotoğrafları: Şatoda Bir Masal

Deniz Cikis tarafından tarihinde

Ünlü şarkıcı Ciara ve rugby Russell Wilson'ın 3 Temmuz'da gizlice evlendikleri haberi gelince şaşırmıştık ama asıl sürpriz düğün fotoğrafları ortaya çıktığında geldi; düğünün bu kadar büyüleyici olduğunu tahmin etmemiştik.

Ciara Russel Wilson Düğün Fotoğrafları Şato Düğünü

Düğün mekanı olarak Ortaçağ'dan kalma Peckforton Şatosu'nu tercih eden çift, bu romantik ortamda 100 davetlinin önünde birlikte bir ömüre "evet" dedi. Ayrıca törende Ciara'nın minik oğlu Future yüzükleri taşırken, Russell Wilson'ın küçük yeğeni Gracie de nedime görevini üstlendi. Düğünün kelly Rowland, Jennifer Hudson, Serena Williams gibi isimlerden oluşan  etkileyici bir davetli listesi olduğunu belirtelim!

Ciara Russel Wilson Düğün Fotoğrafları Şato Düğünü

30 yaşındaki gelin, Roberto Cavalli imzası taşıyan, işleme ve korsaj detaylarıyla mekanın Ortaçağ havasına gönderme yapan uzun kollu nefis bir gelinlik giydi. Ayakkabısı ise Ciara'nın kendi tasarımıydı ve Guiseppe Zanotti tarafından hayata geçirilmişti. Wilson ve arkadaşlarının smokinleri de Giorgio Armani tarafından özel tasarlanmıştı.

Çifte bu fotoğraflardaki gibi büyülü ve mutlu bir hayat diliyoruz! Laf aramızda; prenses modeli gelinlik sevenler ve düğününde bir günlüğüne prenses olmak isteyenler mutlaka Ciara'nın düğün resimlerini bir kenara kaydetmeliler bizce!

Ciara & Russel Crown Düğün Fotoğrafları Gelinlik


Yazıyı paylaşın← Önceki Yazılar Sonraki Yazılar →