Menü
Sepet 0

Elsa & Bambi Ödüllü Anket!

Deniz Cikis tarafından tarihinde

Elsa & Bambi olarak tüketici tercihlerini daha iyi analiz edebilmek ve yeni koleksiyonumuzu bu doğrultuda oluşturmak için kisa bir anket hazırladık.

Düğün planlama sürecinde olan veya olmayan herkes anketimize katılarak 4 şanslı katılımcımıza hediye edeceğimiz 4 gelin saç aksesuarından birini kazanma şansı elde edebilir. Herhangi bir yaş veya cinsiyet sınırlaması yok. Daha da güzeli, hediyelerimizin her bir şanslı katılımcının ankette belirttiği tercihlere göre belirlenecek olması!

Talihlilerimizin listesi 15 ağustos'tan itibaren web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda olacak. Anketimize katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Bilgilerinizin kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını, veri analizimiz tamamlandıktan sonra silineceğini ve e-mail adresinizin yalnızca hediye kazanmanız durumunda sizinle iletişime geçmek için kullanılacağını belirtmek isteriz.

 

Guncelleme: Anketimiz sonuclanmistir, talihlilerimizin listesine bu linkten ulasabilirsiniz.

Related Posts

İlham Verici Gelin Topuzu Modelleri
İlham Verici Gelin Topuzu Modelleri
Bohem, romantik, klasik veya vintage... Elinizde fotoğrafıyla kuaföre koşacağınız, birbirinden güzel gelin topuzu modell
Read More
2018 Gelinlik Trendleri ve Gelinlik Aksesuarları
2018 Gelinlik Trendleri ve Gelinlik Aksesuarları
2018'in en şık gelinlik trendlerine yakından bakalım mı? Tabi en büyük tutkumuz gelin aksesuarlarını da unutmadan... Haz
Read More

Yazıyı paylaşın← Önceki Yazılar Sonraki Yazılar →