Menü
Sepet 0

Neslihan Atagül & Kadir Doğulu'nun Rüya Gibi Düğün Fotoğrafları

Deniz Cikis tarafından tarihinde

Üç yıldır beraber olan Neslihan Atagül & Kadir Doğulu çifti, 8 Temmuz 2016’da Kanlıca A’jia Hotel’de hem çok neşeli, hem de çok özgün bir düğünle hayatlarını birleştirdiler. İki sevilen oyuncunun aylarca konuşulacağından emin olduğumuz muhteşem düğünden birbirinden güzel kareleri, gelinlerimize ilham vermesi için Elsa & Bambi Blog'a konuk ediyoruz.

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Düğün Gelinlik gelin tacı

 

En baştan başlayalım... Kadir Doğulu'nun düğün sabahı geleneklere uygun bir şekilde Neslihan Atagül'ü ailesinin evinden aldığı fotoğraflar görülmeye değer. Çiftin bol bol çiftetelli oynadığını, davul ve zurna seslerinin eksik olmadığını da not düşelim!

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Düğün Evden Alma

 

Neslihan Atagül tören için tercihini Berta Bridal tasarımı bir gelinlikten yana kullanmıştı. Denizkızı modeli, üste oturan askılı gelinlik özenli işlemeleri ve dantel detaylarıyla dikkat çekiyordu. Atagül, görünümünü bohem etkili ışıltılı bir taç ile tamamlamıştı ve gelin çiçeği olarak sukulent/yosun ağırlıklı orijinal bir buket tercih etmişti. Kadir Doğulu'nun tercih ettiği damatlık ise Vakko imzasını taşıyordu. 

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Düğün Gelinlik

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Düğün Gelinlik

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Düğün Gelinlik

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Düğün Gelinlik gelin tacı

 

Neslihan Atagül düğün makyajı için ünlü makyöz Gülüm Erzincan'la çalıştı. Erzincan, gördüğümüz kadarıyla gelin makyajı için Neslihan Atagül'ün yüzünde kullandığı ışıltılı, doğal ve sıcak tonlarla oyuncunun doğal güzelliğini belirginleştirmeyi tercih etmiş. Makyözün yayınladığı listede cilt bakım ürünlerinde Dr Murad, makyaj ürünlerinde ise Nars ve Mac dikkati çekiyor. 

Neslihan Atagül Düğün Makyajı Gelin Makyajı

 

Hazırlıklardan sonra 19:30’da kokteyl ile kutlamalara geçildi. Davetli listesi tam anlamıyla yıldız kaynıyordu. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, Hamiyet Akpınar, Başak Parlak, Barış Alpaykut, Stelyo Pipis, Önem Günal, Hilal Saral, Şahin Irmak, Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı, Neşe Baykent, Zeyno Eracar dikkatimizi çekenler arasındaydı.

Damadın abisi Kemal Doğulu, geçtiğimiz haftalarda geçirdiği kaza sonucunda sevenlerini korkutsa da kardeşinin düğününde karşımıza sağlığına kavuşmuş, bomba gibi bir şekilde çıkarak yüreklere su serpti.

 

Nikah ise 20:30’da kıyıldı. Çiftin kalabalık nikah şahidi listesi ise şu şekilde: Mustafa Avkıran, Nazlı İmer Özbekar, Aslı Kızmaz, Sevda Efe Boztepe ve Önder Altunbaş.

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Nikah Düğün

 

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu nikah sonrası ilk danslarını Sade'den "Love Is Found" parçası eşliğinde yaptılar. 

Neslihan Atagül Kadir Doğulu İlk Dans Düğün

Neslihan Atagül Kadir Doğulu İlk Dans Düğün

 

Atagül ve Doğulu ailelerinin toplu resmi de göz kamaştırıcıydı.

 

Pasta kesme seremonisi için ise Neslihan Atagül Zeynep Tosun imzalı, şeffaf dantel detaylı, Asya esintili bir gelinlik ile karşımıza çıktı. İlk gelinliği zaten beğenmiştik ama ikincisine aşık olduk, çıtayı arşa fırlattı adeta! 

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Pasta Dansı Düğün

Neslihan Atagül'ün pasta kesimi sırasında bıçakla yaptığı "pasta dansı" sosyal medyada deyim yerindeyse patladı. Olay yaratan dansın videosunu aşağıda görebilirsiniz:

Sonrasını tahmin edebilirsiniz... Yeni evliler, gece boyunca süren eğlencede dostlarıyla çılgınlar gibi eğlendi. Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çiftinin yakın arkadaşı olan Murat Dalkılıç da gecede sahne alanlar arasındaydı.  

Rüya gibi düğün işte böyle sona erdi. Onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine...

Neslihan Atagül'ün düğün görünümünün ışıltılı, doğal ve bohem detayları sizi de büyülediyse Elsa & Bambi koleksiyonundan seçimlerimize göz atmayı unutmayın!

Elsa Taç                          Anne-Marie Küpe         Violette Bolero

 

 

Eğer Atagül-Doğulu çiftinin düğün fotoğraflarına doyamadıysanız, diğer Türk ünlülerin etkileyici düğünlerini derlediğimiz yazımız da sizi bekliyor!


Yazıyı paylaşın← Önceki Yazılar Sonraki Yazılar →