Menü
Sepet 0

İletişim

Adres: Erdem Sk. 4/1 6 Altunizade Mah. Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0216 326 35 66
Email: elsaandbambi@gmail.com

Gelinlerimiz

Bizim için son derece özelsiniz ve Elsa & Bambi olarak düğün gününüzde bu ölçüde özel bir tecrübe yaşamanız için çalışıyoruz. Ürünlerimizle ilgili kafanıza takılan herhangi bir konu olursa, veya sadece stil önerilerine ihtiyaç duyuyorsanız, lütfen elsaandbambi@gmail.com adresinden bize yazın veya 0216 326 35 65 no'lu telefondan ofisimize ulaşın (yaz döneminde üretim yoğunluğundan dolayı her zaman ofiste olamayabiliyoruz ama email'lerinize en kısa zamanda dönüyoruz), size elimizden geldiği kadar yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Eğer İstanbul'daysanız ve hem ürünlerimizi bizzat görmek, hem de bir çayımızı içmek isterseniz ofisimize bekleriz, tek yapmanız gereken geleceğiniz gün ve saati haber vermek!

Bol bol ilham almak, fırsat ve indirimlerimizden en önce haberdar olmak ve Elsa & Bambi'nin yolculuğuna tanık olmak için için email bültenimize abone olmayı unutmayın.

Bayilik ve Toplu Alımlar

İşbirliği önerilerine son derece açığız, elsaandbambi@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medya 

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve dekupe görselleri, çekim ürünü, röportaj vs. talebinde bulunmak için için lütfen elsaandbambi@gmail.com adresinden bize yazın; siz sevgili editörlerimizden haber almak bizim için büyük bir mutluluk kaynağı!

KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet