Menü
Sepet 0

Sık Sorulan Sorular

Elsa & Bambi'den alışverişle ilgili aklınıza takılabilecek tüm soruların cevapları bu sayfada!

Teslimat ne şekilde yapılmaktadır ve ücreti ne kadardır?

Tüm Türkiye'ye PTT Kargo güvencesiyle ücretsiz gönderi hizmeti bulunmaktadır. 

Yurtdışı gönderileri PTT'nin Mektup Postası Gönderileri seçeneği ile yapılmakta, gönderi ücreti ülke, ağırlık ve seçtiğiniz ek hizmetlere (kayıtlı-kayıtsız gönderi vb.) göre değişmektedir. Belli bir alışverişin gönderi ücretini hesaplamak için lütfen danışınız.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sanal POS'umuz üzerinden kredi kartı ve BKM Express ile ve banka havalesiyle ödeme yöntemlerimiz mevcuttur. 

Sanal POS sağlayıcımız son derece güvenli bir ödeme platformu olan PayU Türkiye, %100 alıcı koruması özelliğiyle kullanıcılara internette endişesiz bir alışveriş ortamı sunmaktadır. PayU güvenlik politikaları hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız. 

Ödemesini banka havalesi yoluyla gerçekleştireceğiniz siparişleriniz için lütfen elsaandbambi@gmail.com adresinden ürün adı ve adedi bildirerek bize ulaşınız. 

Elsa & Bambi'den alışveriş güvenli midir?

E-ticaret altyapısı olarak dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir sistemlerinden Shopify sistemini kullanıyoruz. Shopify, bünyesindeki e-ticaret sitelerini mevcut teknolojinin sunduğu en güvenlikli donanımlar ve yazılımlar üzerinde barındırır. Bilgilerinizin izin verilmeyen kullanımı ve izinsiz değiştirilmesini engelleyen yüksek güvenlik önlemleri vardır. Kart bilgileriniz yalnızca sipariş işlemleri gerçekleştirilirken kullanılır ve asla kayıtlı tutulmaz.

Daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı incelemenizi rica ederiz.

İade politikanız nedir?

Satın aldığınız bir ürünü, siparişiniz adresinize teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler, orijinal paketi içerisinde, etiketi üzerinde, zarar görmemiş ve kullanılmamış olmalıdır. Ürünleri ve faturasını, iade sebebinizin yazıldığı detaylı bir açıklama notu ile, Sürat Kargo aracılığıyla bizden kargo kodu talep edip karşı ödemeli olarak bize iade edebilirsiniz. İade şartları, haklarınız ve diğer detaylar için satış sözleşmesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sipariş üzerine hazırlanan ürünlerimizde ve hijyenik sebepler nedeniyle küpe kategorimizde değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

Teslimat süreniz nedir?

Elimizde bulunan ürünlerin çıkışını siparişi takip eden gün içerisinde yapmaktayız. Fakat ürünlerimiz el yapımı olduğu ve bir bölümü sipariş üzerine atölyede üretildiği için bu süre imalat durumuna göre uzayabilmektedir. Siparişiniz genellikle 1 hafta içerisinde elinize ulaşmış olmaktadır. Eğer kısa bir zaman aralığınız varsa lütfen elsaandbambi@gmail.com adresinden bize ulaşarak haber veriniz, böylece mümkün olduğunca kısa bir zamanda hazırlamaya çalışarak gecikmelerin yaşanmasını önleyebiliriz.

Özel sipariş ve birden fazla atölye içeren durumlarda teslimat sürelerinde uzamalar olabileceğini belirtmek isteriz.